Biblio Lublin

SPRZĘT

7 lipca 2015

W Biblio użytkownicy otrzymują do swej dyspozycji 8 stanowisk komputerowych, w tym 2 stanowiska z urządzeniami typu MAC. Na sali rozlokowano 6 stanowisk odsłuchowych, pozwalających na zapoznanie się z płytą przed wypożyczeniem, bądź swobodny relaks, przy dźwiękach wybranej muzyki.

Dużym powodzeniem cieszą się stanowiska z konsolami Playstation 4 oraz X-Box, które w komplecie z 40″ telewizorami, doskonale sprawdzają się przy prezentacji rozmaitych materiałów, oraz pozwalają na zapoznanie się z niestandardowymi i nowatorskimi urządzeniami, takimi jak np. czujnik ruchu.

W Biblio nie zabrakło również bardziej wymyślnych urządzeń. Pomocny w rozwoju talentu graficznego, zwłaszcza najmłodszych użytkowników, powinien okazać się elektroniczny spray, który pozwala na tworzenie interesującego, wirtualnego graffiti. W trakcie kompletowania jest również rozbudowane stanowisko do obróbki dźwięku, wyposażone w stosowne kontrolery oraz gramofon DJ-ski. W bibliotece funkcjonuje również wypożyczalnia roweru typu cargo.

To oczywiście nie wszystko, co można znaleźć w Biblio. Aby przekonać się o atrakcyjności proponowanej oferty, najlepiej osobiście nas odwiedzić.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Sprzęt

    Sprzęt

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-07
Data publikacji:2015-07-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3761