Biblio Lublin

ZBIORY

7 lipca 2015

Książki tradycyjne – W Biblio księgozbiór tradycyjny podzielono na 3 podstawowe części – książki dla dzieci, literaturę popularnonaukową oraz literaturę piękną.

Każdy z działów zawiera bogatą liczbę tytułów, odpowiednio pogrupowaną, aby ułatwić dotarcie do interesujących czytelnika egzemplarzy. Biblioteka regularnie rozbudowuje swój księgozbiór, dzięki czemu w ofercie nie zabraknie najbardziej aktualnych nowości.

Czasopisma – W ofercie Filii znajduje się obecnie ponad 40 tytułów czasopism o zróżnicowanej tematyce.

Filmy – Pozycje w Biblio podzielono tematycznie, na kilka głównych działów (między innymi Dramat, Komedia, Sensacja, Film Animowany, itp.), co powinno zdecydowanie ułatwić dotarcie do interesującego użytkownika tytułu. Na półkach znaleźć można zarówno hity hollywoodzkie, jak i doskonałe, niszowe produkcje.

Zbiory muzyczne – podobnie jak film, podzielone na kilka głównych działów, w zależności od rodzaju muzyki. Poza wypożyczeniem wybranej pozycji do domu, czytelnik ma możliwość zapoznać się z płytą na miejscu, przy użyciu specjalnie przygotowanych stanowisk odsłuchowych.

Audiobooki – Doskonała alternatywa dla osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie sięgnąć po tradycyjną książkę, a chciałyby zapoznać się z jej treścią. Zakres tematyczny audiobooków pokrywa się z dostępnymi u nas książkami (literatura dziecięca, popularnonaukowa oraz piękna).

Gry planszowe – W obecnej chwili można u nas znaleźć około 100 pozycji, począwszy od klasycznego monopoly czy scrabbli, a skończywszy na Warhammerze czy Neuroshimie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie ZBIORY

    ZBIORY

  • Powiększ zdjęcie ZBIORY

    ZBIORY

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-07
Data publikacji:2015-07-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4345