Jesteś tutaj: Start / Kto, po co i dlaczego?

Kto, po co i dlaczego?

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Grzegorz Woźniak

Grzegorz Woźniak

7 lipca 2015

Kierownik Biblio. Możesz z nim pogadać o fantastyce, szeroko pojętej muzyce rockowej, grach komputerowych oraz planszowych. Możesz też zapytać o UKD, bazy bibliograficzne, rekord MARC i inne kwestie związane z „tajemną wiedzą biblioteczną”. Chociaż prawdę mówiąc, o planszówkach opowiada lepiej.

Przejdź do - Krystian Drozd

Krystian Drozd

7 lipca 2015

Animator kultury z przymusu i z natury. Jego zamiłowanie do filmów ociera się o fanatyzm. Uważaj, jeżeli poleci ci jakiś film istnieje duże prawdopodobieństwo, że sam wprosi się na jego oglądanie! Wbrew pozorom zna się również na innych dziedzinach kultury.

e-mail: krystian.drozd@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Joanna Słupska - Maron

Joanna Słupska - Maron

7 lipca 2015

Absolwentka Wydziału Artystycznego (kierunek grafika) i studiów doktoranckich (kierunek kulturoznawstwo) na UMCS w Lublinie. Interesuje i zajmuje się filmem animowanym, rysunkiem oraz ilustracją. Jej silną stroną jest działalność związana ze sztuką. W Biblio zajmuje się organizacją wystaw i spotkań autorskich.

e-mail: joanna.slupska@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Olga Nowak

Olga Nowak

11 października 2017

Absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa, która już od czasów gimnazjalnych pragnęła pracować wśród książek, a Biblio jest dla niej spełnieniem tego marzenia. Podczas studiów członkini Studenckiego Koła Informacji Naukowej „Palimpsest”, wolontariuszka Teatru Starego i dziennikarka gazety festiwalowej jednej z Letnich Akademii Filmowych w Zwierzyńcu. Zainteresowana motywem pisarza i czytelnika w literaturze popularnej. Prowadzi w Biblio warsztaty komputerowe dla seniorów.
 
e-mail: olga.nowak@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Magdalena Szczuchniak

Magdalena Szczuchniak

12 października 2017

Absolwentka Historii Sztuki KUL i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
Entuzjastaka podróży małych i dużych, wycieczek rowerowych i kultury wspólczesnej.
W Biblio  najbardziej ceni sobie kontakt z czytelnikami. Pasjami okłada ksiązki i przyjmuje nowości wydawnicze, najwięcej frajdy sprawiają jej książki dla dzieci.

e-mail: magdalena.szczuchniak@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Weronika Mróz

Weronika Mróz

12 października 2017

Absolwentka Pedagogiki (przedszkolnej z wczesnoszkolną oraz opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną) na Uniwestytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Studia wybrała z pełną świadomością, gdyż uwielbia pracę z małymi dziećmi. W domowym zaciszu czyta książki oparte na faktach oraz zupełnie amatorsko zajmuje się rysowaniem. W Biblio pragnie rozwijać zainteresowanie czytelnicze u dzieci, a także kształtować motorykę małą poprzez zajęcia plastyczne.

e-mail: weronika.mroz@mbp.lublin.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Biblio Biblioteka Multimedialna
Data utworzenia:2015-07-06
Data publikacji:2015-07-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:20303