Jesteś tutaj: Start / Kto, po co i dlaczego?

Kto, po co i dlaczego?

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Grzegorz Woźniak

Grzegorz Woźniak

7 lipca 2015

Kierownik, a zarazem jedyny „zawodowy bibliotekarz” w załodze Biblio. Możesz z nim pogadać o fantastyce, szeroko pojętej muzyce rockowej, grach komputerowych oraz planszowych. Możesz też zapytać o UKD, bazy bibliograficzne, rekord MARC i inne kwestie związane z „tajemną wiedzą biblioteczną”. Chociaż prawdę mówiąc, o planszówkach opowiada lepiej.

Przejdź do - Krystian Drozd

Krystian Drozd

7 lipca 2015

Animator kultury z przymusu i z natury. Jego zamiłowanie do filmów ociera się o fanatyzm. Uważaj, jeżeli poleci ci jakiś film istnieje duże prawdopodobieństwo, że sam wprosi się na jego oglądanie! Wbrew pozorom zna się również na innych dziedzinach kultury.

e-mail: krystian.drozd@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Justyna Kondrat

Justyna Kondrat

7 lipca 2015

Kulturoznawczyni i animatorka kultury, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej i Uniwersytetu Warszawskiego. W Biblio zajmuje się wydarzeniami promującymi język i kulturę włoską. Organizatorka wystaw i spotkań poświęconych fotografii, filmowi i historii sztuki. Poliglotka z podróżniczą pasją. Entuzjastka prozy Leopolda Tyrmanda.

e-mail: justyna.kondrat@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Paulina Połowniak

Paulina Połowniak

7 lipca 2015

Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania aktorka. Związana z niezależnymi teatrami lubelskimi: Teatrem Bocznym i [art la:bel]. Od kilku lat współpracuje także z Teatrem Kameralnym w Lublinie. Miłośniczka tańców latynoamerykańskich, szczególnie salsy kubańskiej.

e-mail: paulina.polowniak@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Joanna Słupska - Maron

Joanna Słupska - Maron

7 lipca 2015

Absolwentka Wydziału Artystycznego (kierunek grafika) i studiów doktoranckich (kierunek kulturoznawstwo) na UMCS w Lublinie. Interesuje i zajmuje się filmem animowanym, rysunkiem oraz ilustracją. Jej silną stroną jest działalność związana ze sztuką. W Biblio zajmuje się organizacją wystaw i spotkań autorskich.

e-mail: joanna.slupska@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Monika Durska-Sasik

Monika Durska-Sasik

7 lipca 2015

Absolwentka kierunków humanistycznych na UMCS i KUL. Przyrodę, historię i wielokulturowość nowych miejsc najchętniej poznaje na rowerze. W Biblio zajmuje się działalnością łączącą literaturę z filmem. W ramach cykli filmowych prezentuje adaptacje dzieł literackich oraz biografie znanych pisarzy. Współprowadzi również spotkania dla dzieci związane z odkrywaniem świata poprzez baśnie.

e-mail: monika.durska@mbp.lublin.pl

Przejdź do - Sylwia Skowron-Reszko

Sylwia Skowron-Reszko

6 lipca 2015

Gorąca głowa pełna pomysłów. Uwielbia śpiewać. Ceni słowo, poezję i literaturę refleksyjną. Pisze teksty i nagrywa własne piosenki. Interesuje się kulturą hip-hopową. Lubi prace z młodzieżą. Ofertę Biblio wzbogaca o zajęcia muzyczne. „Melorecytacje poezji na bitach” to projekt, do którego zaprasza młodych raperów. Karaoke adresuje przede wszystkim do dzieci i młodzieży.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Biblio Biblioteka Multimedialna
Data utworzenia:2015-07-06
Data publikacji:2015-07-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:6813